Internetowa giełda części

Wybierz samochód i części jakich szukasz

O serwisie

AutoParto.pl to ogólnopolska internetowa giełda części do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Nasz serwis to pierwsza platforma ogłoszeniowo-handlowa dzięki której szybko i przyjemnie znajdziesz części samochodowe, których poszukiwanie do tej pory wymagało znacznego zanagażowania czasu i wysiłku a co za tym idzie również pieniędzy.

 

Na łamach naszej platformy prezentujemy najlepsze oferty na zakup używanych i nowych auto części, zarówno oryginalnych jak i zamiennych.

Współpracujemy z firmami, które od lat profesjonalnie zajmują się dystrybucją różnych typów częsci samochodowych. Dzięki naszemu systemowi mogą one dotrzeć ze swoją ofertą do rzeszy nowych klientów.

 

Z kolei użytkownicy indywidualni poprzez funkcję "wyślij zapytanie o części" mogą szybko i bezproblemowo namierzyć poszukiwane podzespoły samochodowe, nawet jeśli do tej pory zajmowało to znaczną część czasu. Poprzez złożenie zapytania wiadomość zostaje wysłana do wszystkich współpracujących z nami Sprzedawców. W odpowiedzi użytkownicy otrzymują bezpłatne wyceny z mozliwością porównania ofert.

 

Zapraszamy motoryzacyjne firmy handlowe do współpracy a użytkowników do składania zapytań.

 

Życzymy udanych transakcji!

 

Zespół AutoParto.pl

Copyright © 2012 Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Polityka cookies.